Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Балканот „гори“: Луна Џогани е трудна, роднините во шок! (видео)

Балканот „гори“: Луна Џогани е трудна, роднините во шок! (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Откако целиот палкан имаше можност да ги слушне и види сите скандали и нервни испади во микс со несогласувања и помирувања, ријалити парот Луна Џогани и Марко Миљковиќ вчера преку видео на Јутјуб соопштија дека ќе станат родители.

Тие својата врска ја започнаа во реалното шоу „Задруга“ а по две години раскини и помирувања пред еден месец се верија пред очите на јавноста.

Погледнете како изгледаше моментот кога Марко ја дознава убавата вест…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------