Home INFO Беа дефиниција за успешен брак: Пукна тиквата помеѓу Амал и Џорџ Клуни...

Беа дефиниција за успешен брак: Пукна тиквата помеѓу Амал и Џорџ Клуни но се разведуваат

реклама:Велигден со Стаф

Уште еден холивудски брак доживеа крах.
Според американските медиуми, по шест години брак, Амал и Џорџ Клуни одлучиле да се разведат.

Наводно, пресудно за дефинитивно да му стават крај на заедничкиот живот било времето минато во самоизолација поради коронавирусот.

-Џорџ не е навикнат да му се наредува и не го поднесува тоа, а Амал целиот однос почна да го гуши, вели неименуван извор близок до парот за Глоуб.

Најголем проблем очигледно ќе биде поделбата на имотот кој е проценет за половина милијарди долари.

Парот сеуште не се огласил по ваквите објави.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------