Home INFO Ултра модерни и денес: Костимите за капење на принцезата Дијана

Ултра модерни и денес: Костимите за капење на принцезата Дијана

реклама:G Natural

За стилот на принцезата Дијана сеуште се зборува, а дел од нејзините фустани често може да се забележат на аукција.

Но, светските медиуми решија да не потсетат на сите костими за капење на Лејди Ди.

Од едноделни до дводелни бикини во интересни принтови, кои совршено ја истакнувале нејзината фигуран и фит тело.

Дел од нејзините костими за капење би ги носеле и денес, погледнете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------