Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бел прслук и напрчени муцки, Ким Кардашијан повторно испровоцира над два милиони...

Бел прслук и напрчени муцки, Ким Кардашијан повторно испровоцира над два милиони лајкувачи (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ким Кардашијан и понатаму се труди да го привлече вниманието врз себе па откако стивнаа информациите за разводот таа се врати на своите секојдневни провокативни фотки на својот Инстаграм профил.

И овој пат го привлече вниманието со новата фотка каде што позира во бел прслук и напучени усни за која веднаш доби куп коментати и над два милиони лајкови.

Е тоа е кога Ким е посака да поздрави со прслук на нет…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------