Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Беше на вакцина а стигна до турските насловни страни, Јелена Карлеуша направи...

Беше на вакцина а стигна до турските насловни страни, Јелена Карлеуша направи спектакл од вакциацијата (фото)

реклама:G Natural

Стотици новинари и случајни граѓани направија хаос во вакциналниот пункт во Белград откако Јелена Карлеуша се појави да се вакцинира.

Исто така и пејачката сподели неколку фотки и видеа на својот Инстаграм профил каде што дава изјави за медиумите и каде што ја следат фотографи но она на што беше горада е насловната страна на еден дневен весник во Турција каде што таа е исто така позната заради нејзиниот сопруг Душко кој игра фудбал за турски тим во Истанбул.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------