Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Без фотошоп никој не ја позна! Откако се породи пред еден месец...

Без фотошоп никој не ја позна! Откако се породи пред еден месец Сораја се врати на ноќните журки (фото)

реклама:G Natural

На старлетата Сораја не и требаше многу по породувањето за да му се врати на ноќниот живот.

Таа била забележана пред неколку дена во еден клуб на настап на Ана Николиќ каде што предизвикала големо внимание откако била препознаена од дел од присутните.

По што сите коментирале дека старлетата е сосема различна во живо и на социјалните мрежи што навистина било шок за сите кои таа вечер биле во истиот локал.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------