Home INFO Без корекции и брендирана гардероба: Вака изгледаше Јелена Карлеуша на почетокот од...

Без корекции и брендирана гардероба: Вака изгледаше Јелена Карлеуша на почетокот од кариерата (видео)

реклама:G Natural

Таа е една од најпознатите и дефинитивно најконтроврзна јавна личност во регионот.
Нејзината кариера трае повеќе од две децении.

Иако се поретко издава албуми, фановите на Јелена Карлеуша со нетрпение очекуваат нови песни.

Меѓутоа дали се сеќавате како пејачката изгледаше кога ја започна својата кариера?

Тогаш имаше само 17 години и ја испеа песната „Огледалце“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------