Home INFO Без пардон го зграби за задникот и страсно го бакна! Обожавателка го...

Без пардон го зграби за задникот и страсно го бакна! Обожавателка го нападна Енрике Иглесијас (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Познато е дека Енрике Иглесијас важи за голем заводник и има многу обожавателки ширум светот кои секаде го следат.
Исто така веќе имавме можност да погледнеме и како изгледа еден негов концерт, пред некоја година во Скопје.

Она што е составен дел од програмата на секој од неговите концерти и перформансот со некоја од неговите обожавателки т.е со по една среќничка од публиката која што му се придружува на бината и ужива во изведбата на песната „Hero“.

Она што не е секојдневно е некоја од обожавателките да размени бакнеж и нажности со него на самата сцена, а токму таква сцена се случил на концертот во Амстердам.

Како изгледаше страсната сцена и како реагираше Енрике на ова видете во видеото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------