Home INFO Годините не му можат ништо: Новиот дечко на Емина Јаховиќ е во...

Годините не му можат ништо: Новиот дечко на Емина Јаховиќ е во топ форма (ВИДЕО)

реклама:G Natural

По разводот со мега популарниот пејач Мустафа Сандал, Емина Јаховиќ повторно ужива во љубовта.

Нејзиниот нов избор е милионерот Садетин Саран.

Турскиот бизнисмен има 54 години, но изгледа многу помладо. Бил и професионален пливач па очигледно овој спорт допринел Садетин да е во топ форма.

– Еве што правам јас додека вие спиете. Сега е 7 часот и 10 минути- напишал Саран на својот Инстаграм профил објавувајки видео од својот утрински ритуал.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------