Home INFO Жените го напуштија, Дарко Лазиќ остана сам

Жените го напуштија, Дарко Лазиќ остана сам

реклама:G Natural

Уште едно разочарување му се случи на Дарко Лазиќ.

Заради целата мешаница и притисок од медиумите вереницата на Дарко, Марина решила да се повлече и повеќе да не доаѓа во посета, но и да го остави пејачот.

Извор близок вели дека Марина повеќе не можела да се бори. Од една страна притисокот од медиумите а од друга страна притисокот за здравствената состојба на Дарко.

-Секојдневно слуша дека Дарко е зависник од дрога, дека нема да биде повеќе истиот. Сега ќе има вештачки колк и можеби нема да може да се движи, а веќе нема слезина и бубрег. Сите и зборуваат дека е млада и дека таков терет не и е потребен. Таа знае дека Дарко ја сака, но знае и дека никако не може да му помогне, истакнува извор близок на Марина за српски медиуми.

Исто така и неговата бивша сопруга повеќе не го посетува и веќе две недели на ја носи и неговата ќерка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------