Home INFO Без пардон: Јелена Карлеуша брутално го навреди директорот на Гранд (ВИДЕО)

Без пардон: Јелена Карлеуша брутално го навреди директорот на Гранд (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Познато е дека директорот на Гранд продукција, Саша Поповиќ често истакнува дека за одреден пејач да стане ѕвезда, пресуден е и физичкиот изглед.

Со ова се согласува и Јелена Карлеуша, член на жирито во познатото музичко шоу Ѕвездите на Гранд.

Но на снимањето на шоуто, дошло до расправа по ова прашање.

– Да ли тој според тебе може да биде ѕвезда? – ја прашал Поповиќ за мислење за еден кандидат во шоуто, а на ова Карлеуша без размислување одговорила:

-Па искрено, Саша и ти таков беше ѕвезда. Заблест, со наочари… – вака гласи дел од излагањето на пејачката кое секако не му се допаднало на директорот на Гранд.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------