Home INFO Без влакна на јазикот: Јелена Карлеуша удри по Цеца и нејзината ќерка

Без влакна на јазикот: Јелена Карлеуша удри по Цеца и нејзината ќерка

реклама:G Natural

И врапците на гранка знаат дека двете најпознати српски пејачки, Јелена Карлеуша и Цеца Ражњатовиќ не се поднесуваат.

Двете, особено Јелена , константно се препукуваат на социјалните мржи и медиумите, а несогласувањата ги решаваат и на суд.

По објавата дека Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на Цеца ќе го има првиот настап, Јелена не успеа да одолее и да го искоментира ова.

Овојпат не и се обрати директно на Цеца, но повеќе од јасно беше на кого се однесува објавата.

Нема ништо полошо од тоа да ги фураат децата на јавните личности дека се талентирани, а потоа им се смеат позади грб! – напиша Карлеуша на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------