Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Безобразна, спалена и со уши од зајак, Јелена Карлеуша ги шокираше фановите

Безобразна, спалена и со уши од зајак, Јелена Карлеуша ги шокираше фановите

реклама:Лето во Банско

Во сите оние сториња кои Јелена Карлеуша ги објавува секојдневно на својот инстаграм профил можеше да се забележи една ретро фотка каде што пејачката се присетува на едно снимање на спот и ситуација поврзана со него.

Имено пејачката на фотката има провокативен костум и уши од зајак кои горат во пламен.

Дека секогаш ексцентричните идеи не завршуваат според план а понекогаш и опасни, говори и сликата во прилог…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------