Home INFO Безобразно згодна: Ќерката на Цеца ги побудале фановите!

Безобразно згодна: Ќерката на Цеца ги побудале фановите!

реклама:G Natural

Со помош на гените, естетските корекции и редовната физичка активност, Анастасија Ражњатовиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот.

Ќерката на Цеца тргна по стапките на мајка си, а во меѓувреме е доста атрактивна и на Инстаграм, каде со жешки видеа и фотографии предизвикува лавина реакции од нејзините следбеници.

Анастасија сподели видео од нејзиниот престој во Нови Сад, а нејзините обожаватели истакнуваат дека не изгледала подобро.

View this post on Instagram

golden hour☀️

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------