Home INFO Безвременските костими за капење на принцезата Дајана: Нема девојка која не би...

Безвременските костими за капење на принцезата Дајана: Нема девојка која не би посакала да ги носи

реклама:Велигден со Стаф

Иако долги години не е помеѓу живите, за стилот на принцезата Дијана сеуште се зборува, а дел од нејзините фустани често може да се забележат на аукција.

Во пресрет на летото, решивме да ве потсетиме на сите костими за капење на Лејди Ди.

Од едноделни до дводелни бикини во интересни принтови, кои совршено ја истакнувале нејзината фигура и фит тело.

Дел од нејзините комбинации за капење би ги носеле и денес, погледнете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------