Home ШОУ БИЗз Балкан Би ги облекле ли? Бикини на Јелена Карлеуша кои ништо не покриваат...

Би ги облекле ли? Бикини на Јелена Карлеуша кои ништо не покриваат (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша е контроверзна, провокативна, секогаш во центарот на вниманието.

Диктира трендови и секогаш е ултра модерна.

Но многу од модните парчиња на српската пејачка Јелена Карлеуша ретко која дама би се осмелила да ги има на себе.

Во пресрет на летото, ве потсетуваме на една од посмелите бикини комбинации на пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------