Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бидејки летото имаше корона, Цеца реши сега да одмара и да ги...

Бидејки летото имаше корона, Цеца реши сега да одмара и да ги покаже своите атрибути на плажа (видео)

реклама:Велигден со Стаф

И кога сите размислуаме на потопла облека и во очекување на зимата фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ реши да замине на заслужен одмор.

На својот Инстаграм профил таа сподели видео со фановите каде што е во секси бикини и легната на лежалка како ужива и се сонча. Добро упатените околу пејачката велат дека таа е во Кипар каде што има и своја вила.

Па со оглед на тоа дека кога требаше да оди на одмор таа имаше корона вирус Цеца реши сега да ужива.

View this post on Instagram

Zaslužen odmor☀️🌤

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ (@cecaraznatovic.blog) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------