Home INFO Бидна свадба: Кајмакоски повторно кажа “ДА“

Бидна свадба: Кајмакоски повторно кажа “ДА“

реклама:Лето во Банско

Пејачот Даниел Кајмакоски се ожени со својата нова партнерка.
На својот Инстаграм профил, тој објави фотографии од венчавката.

Ова е втор брак за пејачот, по раскинувањео на турболентниот брак со манекенката Кристина, со која има заеднички син.

Новата сопруга на Даниел е сосема непозната за јавноста.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------