Home INFO Бившата сопруга на Огнен Амиџиќ, во прегратките на овој млад бизнисмен

Бившата сопруга на Огнен Амиџиќ, во прегратките на овој млад бизнисмен

реклама:G Natural

Познатиот српски шоумен Огнен Амиџиќ пред извесен период стави крај на долгогодишниот брак со манекенката Даниела Димитровска.

Среќата по разводот ја пронајде во Мина Наумовиќ , млада хостеса во неговото ТВ шоу.

Српските медиуми објавија дека и Данијела има нова љубов. Станува збор за Јеврем Косниќ, бивш фудбалер со кого е во врска веќе шест месеци.

Манекенката е шест години постара од Јеврем, кој ja завршил спортската кариера и во моментов е посветен на својот приватен бизнис, градежништво.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------