Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бившиот криминалец Кристијан Голубовиќ распали по Луна: „Ова што таа го прави...

Бившиот криминалец Кристијан Голубовиќ распали по Луна: „Ова што таа го прави го има само по бордели“

реклама:G Natural

Бившиот криминалец Кристијан Голубовиќ кој треба да влезе во реалното шоу „Задруга4“ во едно интервју изјавил дека е згрозен од однесувањето на Луна Ѓогани.

-„Не ми е јасно како личност што става прст во задник па го мириса може да победи во ова шоу и како цела нација се занимава со нејзиниот однос со Марко Миљковиќ сељак од Брус.
Дали сте нормални да гласате за тие луѓе. Поминав 137 земји но ова што Луна го прави сум го видел само во бордели и јавни куќи“- рекол Голубовиќ.

Што тој ќе направи во ова реално шоу и како ќе му возврати Луна на овој напад останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------