Home INFO Со минијатурно бикини Северина плива во базен а сопругот пие во кафeана...

Со минијатурно бикини Северина плива во базен а сопругот пие во кафeана (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Судејќи по последните објави на Инстаграм на Северина и нејзиниот спруг Игор може да се заклучи дека сеуште не се смириле и дека Игор и понатаму е во Белград, а Севе во Загреб.

По расправијата заради реновирање на базенот во куќата на Кеба, Игор бил со пријател во кафеана со оглед на тоа дека во Србија е укинат полицискиот час, а Севе објави видео каде што таа ужива пливајки во базен.

До кога парот ќе ја држи лутината и дали ситуацијата е критична и ќе стигне до развод очигледно ќе дознаеме навистина брзо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------