Home INFO СТРАСНА НОЌ: Луна под јорган разменуваше страсти со Марко (ВИДЕО)

СТРАСНА НОЌ: Луна под јорган разменуваше страсти со Марко (ВИДЕО)

16
реклама:Лето во Банско

Минатава ноќ била навистина страсна судејки по она што се случувало во реалното шоу „Задруга“.

Вљубените гулабчиња Луна и Марко повторно споделувале нежности под јорган пред очите на јавноста и на останатите учесници се додека Брабилав Радониќ – Брендон еден од учесниците не ги прекинал.

Како овој пат изгледаше нивната страст видете сами.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------