Home INFO Бившиот на Меган Маркл се ожени со мултимилионерка!

Бившиот на Меган Маркл се ожени со мултимилионерка!

SHARE

Само пет месеци откако Меган Маркл се омажи за принцот Хари, нејзиниот бивш сопруг Тревор Енглелсон повторно заплива во брачните води.

Филмскиот продуцент Тревор на вечна љубов и се заколна на 32 годишната Трејси, нутриционстка и ќерќа на милионер.

Свадбената забава се одржала во луксузната куќа во Калифорнија, недалеку од домот на Ким Кардашијан и Кание Вест.

Да потсетиме, Меган и Тревор беа во врска шест години а по три години нивниот брак се распадна.

РЕКЛАМИ: ---