Home INFO Бившиот на Меган Маркл се ожени со мултимилионерка!

Бившиот на Меган Маркл се ожени со мултимилионерка!

реклама:G Natural

Само пет месеци откако Меган Маркл се омажи за принцот Хари, нејзиниот бивш сопруг Тревор Енглелсон повторно заплива во брачните води.

Филмскиот продуцент Тревор на вечна љубов и се заколна на 32 годишната Трејси, нутриционстка и ќерќа на милионер.

Свадбената забава се одржала во луксузната куќа во Калифорнија, недалеку од домот на Ким Кардашијан и Кание Вест.

Да потсетиме, Меган и Тревор беа во врска шест години а по три години нивниот брак се распадна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------