Home INFO Неверојатен луксуз: Еве каде и со кого летува Јелена Карлеуша (фото+видео)

Неверојатен луксуз: Еве каде и со кого летува Јелена Карлеуша (фото+видео)

реклама:МЕЛЕМ ОД КАНТАРИОН

Луксузните патувања се секојдневие за дивата од соседството. Овој пат Јелена Карлеуша и нејзиното семејство летуваат на Малдивите.

Друштво им прави славниот бивш фудбалер Драган Стојковиќ Пикси со семејството а Јелена ги почести своите фанови со ексклузивни фотографии на Инстаграм.

Сместени во ексклузивен хотел, двете семејства уживаат вистински луксуз кој ги чини отприлика 50 000 евра за една седмица.

View this post on Instagram

Into the blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------