Home INFO Меган Маркл воведе нова забрана: Пријателите му вртат грб на принцот Хари!

Меган Маркл воведе нова забрана: Пријателите му вртат грб на принцот Хари!

реклама:G Natural

Меган Маркл има огромно влијание врз својот сопруг, а јавноста уште еднаш се увери во ова со новите правила кои таа му ги наметнала.

Имено војвотката му забранила на принцот Хари да пуши цигари и го натерала почесто да посетува теретана за да се доведе во форма.

Некогаш нескротливиот принц без приговор ја послушал својата сопруга, а ја послушал и кога му забранила да се гледа со дел од пријателите кои по нејзина проценка лошо влијаеле на него.

“Меган сака Хари да се претвори во послушен член и добар претставник на кралското семејство и упорно се труди тој да почне така и да се однесува” – открива извор близок на семејството за британските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------