Home INFO БОГ НЕ ПРОКОЛНА: Вељко покрај гробот на татко му Аркан, остави тажна...

БОГ НЕ ПРОКОЛНА: Вељко покрај гробот на татко му Аркан, остави тажна порака (ФОТО)

реклама:G Natural

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивта Цеца, веќе со години живее без татковата фигура. Дека болката од загубата на родителот не поминува, Вељко повремено и јавно објавува и искажува преку друштвени мрежи.

Овој пат на својот Инстаграм профил стави фотографија од гробот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, додавајки и една порака, поточно стихови од песна:

-Сонувам, бог не проколна, се ни даде, а среќата ни ја одзема – напиша Вељко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------