Home INFO Северина продолжила со животот по скандалот, во новиот пост открила каков е...

Северина продолжила со животот по скандалот, во новиот пост открила каков е навистина нејзиниот однос со свекорот Кеба

реклама:Велигден со Стаф

Северина Коиќ по последниот секс – скандал во кој во јавноста се појавија голи фотографии продолжила со својот живот.

Покрај тоа што одржала концерт во Цирих, таа се јави во јавноста на друштвените мрежи така што му честитала роденден на својот свекор Драган Којиќ – Кеба.

Во нејзиниот пост таа напишала:
„Свекоре мој, среќен ти роденден, те сакам до небо и назад па околу, и лево и десно, а највеќе го сакам твоето срце.
Ти посакувам се најубаво на светот и ти благодарам што си ми како татко, а на Александар дедо кој го обожува…А тоа мора да е магија Кеба“ – напишала Северина во честитката заедно со нивна заедничка фотографија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------