Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Богдан дечкото на Цеца објави фотка од теретана, еве како реагираше Ражнатовиќ

Богдан дечкото на Цеца објави фотка од теретана, еве како реагираше Ражнатовиќ

реклама:Велигден со Стаф

Врската на Цеца Ражнатовиќ и Богдан сеуште е актуелна во јавноста а откако се дозна за нив се почесто медиумите го следат животот на Богдан.

Тој на својот Инстаграм профил објави фотка од теретана каде што ги покажа мускулите додека вежба по што доби куп лајкови и коментари од следбениците, но за него најзначаен беше лајкот од Цеца кој може да се забележи со останатите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------