Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Богдан дечкото на Цеца Ражнатовиќ со гала прослава за својот 38ми роденден...

Богдан дечкото на Цеца Ражнатовиќ со гала прослава за својот 38ми роденден (фото)

реклама:G Natural

Откако куп обожавателки и пријателки на Инстаграм го преплавија со честитки за неговиот 38ми роденден, дечкото на Цеца Ражнатовиќ направи гала забава за најблиските пријатели на која што присуствуваа и Цеца со ќерка и Анастасија и снаата Богдана.

Имено Богдан прославата ја организирал во дворот на својот познат ресторан и како што забележаа папараците цела вечер не се одделил од Цеца која што седела веднаш до него…

Богдан дечкото на Цеца објави фотка од теретана, еве како реагираше Ражнатовиќ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------