Home INFO Богдана, снаата на Цеца повторно има повод за нова прослава!

Богдана, снаата на Цеца повторно има повод за нова прослава!

реклама:G Natural

Во неделата, на 24 Ноември, Богдана Ражњатовиќ го кажа судбоносното ДА на својот сопруг Вељко Ражњатовиќ.

Нивната свадба ја следеа скоро сите медиуми во регионот.

Младите сеуште не ги средиле впечатоците од свадбата, а повторно имаа нова прослава.

Повод е 49 тиот роденден на мајката на Богдана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------