Home INFO БОМБА ВО ПИНКОВИ ЅВЕЗДИЧКИ: Ова се новите членки во жирито за оваа...

БОМБА ВО ПИНКОВИ ЅВЕЗДИЧКИ: Ова се новите членки во жирито за оваа сезона

реклама:G Natural

Новата сезона на „Пинкови ѕвездички“ почнува на 26 октомври а покрај промените кои што ќе ги доживее ова натпреварување се случи и промена на дел од членовите во жирито. Петочното жири од оваа година ќе биде составено од: Леонтина, Гоца Тржан, Милан Станковиќ и новите членки Киа Коцкар и Наташа Беквалац.

„Драги мои, навистина ми е чест и задоволство што од денеска станав дел од музичкото натпреварување за деца „Пинкови ѕвездички“. Со нетрпение чекам да ги запознаам децата и да запловам во уште еден музички предизвик за мене. Ве сакам“- напишала Наташа Беквалац на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------