Home INFO Јелена Розга во петтата деценија изгледа како девојченце (видео)

Јелена Розга во петтата деценија изгледа како девојченце (видео)

реклама:Лето во Банско

Јелена Розга облекла прекрасен црвен комплет со дамска шминка од кои на многуте следбеници на нејзиниот Инстаграм профил им се заврте во глава.

Розга со видеото каде што чекори заведе голем број на мажи, а и потврди дека иако гази во петтата деценија изгледа како права филмска дива.

Многумина ја сметаат за модна икона баш заради автентичниот стил на облекување.

View this post on Instagram

When in doubt, wear red. ❤️ @envyroom #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------