Home INFO Босанец продава Југо “специјализирано” за фаќање на вонземјани (фото)

Босанец продава Југо “специјализирано” за фаќање на вонземјани (фото)

реклама:G Natural

Овој автомобил е потполно дизајниран за фаќање и борба со вонземјани и НЛО.

Како што се наведува во огласот кој го насмеа целио Балкан, возилото е тоатлно неприметливо за радарите на НЛО како и на патиштата па поради ова во “слободно време” може да се користи и за други цели, на пример прељуба.

Не е познато колкава му е максималната брзина, но доколку го купите, во пакет добивате и свемирско одело 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------