Home INFO Босанскиот фубалер Врањеш се заканува со голи фотографии од Карлеуша

Босанскиот фубалер Врањеш се заканува со голи фотографии од Карлеуша

реклама:G Natural

Скандалот во кој е вклучена Јелена Карлеуша овие денови никако да стивне.

Како што дознава српски Блиц од извори до фудбалерот Огнен Врањеш и од неговите пријатели на кои тој им кажал, тој е решен доколку Карлеуша продолжи да го спомнува во негативен контекст дека ќе објави компромитирачки фотографии кои што нема да и одат во прилог.

Дали овој скандал ке заврши со оваа закана или Јелена ќе продолжи во својата намера ќе дознаеме многу брзо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------