Home INFO Геј раперот Кевин Фрет убиен на неговиот мотоцикл /ВИДЕО/

Геј раперот Кевин Фрет убиен на неговиот мотоцикл /ВИДЕО/

реклама:G Natural

24 Годишниот рапер Кевин Фрет за кој се пишува во медиумите дека е првиот геј пејач бил убиен вчера.

Тој бил застрелан осум пати, додека се возел со неговиот мотоцикл по Сан Хуан во Порторико, а починал во медицинскиот центар во Рио Пиедрас веднаш откако бил примен.

Детали за убиството сеуште нема, полицијата го испитува случајот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------