Home INFO За една вечер Огнен Врањеш потрошил 20 000 евра на Јелена Карлеуша

За една вечер Огнен Врањеш потрошил 20 000 евра на Јелена Карлеуша

реклама:Лето во Банско

Огнен Врањеш во ноември присуствувал на настап на Јелена Карлеуша во дискотека во Диселдорф.

Фудбалерот ги активирал сите можни контакти за да му се обезбеди најдоброто сепаре во дискотеката, и да биде што поблиску до бината.

Српски Курир од извор кој присуствувал на забавата објави дека Врањеш таа вечер потрошил огромна сума на пари.

Фудбалскиот репрезентативец на Босна и Херцеговина преку пријатели обезбедил добро место во дискотеката каде се појавил со група пријатели.

Покрај најдоброто сепаре, Огнен побарал и посебна заштита, никој да не му приоѓа ниту да го слика таа вечер.

Бил пречекан пред клубот и спроведен до своето место, а сметката на крајот изнесувала неверојатни 20 000 евра.

View this post on Instagram

Bad boy!!!????

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

View this post on Instagram

⚽️????

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------