Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Боже колкави гради! Фановите фрапирани по новите фотки на Јелена Карлеуша во...

Боже колкави гради! Фановите фрапирани по новите фотки на Јелена Карлеуша во ултра кратко фустанче (фото)

реклама:G Natural

И денеска Јелена Карлеуша не остана покуса без да сподели со следбениците нови провокативни фотки од себеси на својот Инстаграм профил.

Овој пат таа се пофали со нова фризура и шишки а фановите се задржаа на нејзините гради кои едвај успеала да ги покрие со ултра кратко мини фустанче.

Скандалозната пејачка уште еднаш ги фрапираше фановите и докажа зошто е меѓу најактуелните ѕвезди на балканов.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------