Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Божиќна драма: Јелена Карлеуша нападната од сопругот, интервенирала и полицијата

Божиќна драма: Јелена Карлеуша нападната од сопругот, интервенирала и полицијата

реклама:G Natural

Како што јавуваат српските таблоиди Јелена Карлеуша богами ќе го памети овој Божиќ.

Имено за време на семејната вечера се случил скандал. Таа повторно ги пријавила својот сопруг за семејно насилство и повикала полиција во нејзиниот дом околу полноќ.

Според нејзиното тврдење таа од Душко добила шамар и вербално била навредувана.

Но по неколку часа од драмата како што се дознава од близок пријател на парот тие сепак се смириле и Јелена нема да продолжи со обвинение за семејно насилство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------