Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бразилскиот фудбалер Неимар ја потврди врската со новата секси девојка со хрватско...

Бразилскиот фудбалер Неимар ја потврди врската со новата секси девојка со хрватско потекло (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Бразилската фудбалска ѕвезда Нејмар и хрватската убавица Наталија Барулиќ ја потврдија љубовната врска.

Тие неколку пати биле забележани заедно во јавост, а врската ја потврдиле за руски магазин каде што се фотографирале заедно.

View this post on Instagram

Caption this mood..

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch ???? (@natalia) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------