Home INFO Мадона во долна облека ги поздрави фановите, но дел од нив не...

Мадона во долна облека ги поздрави фановите, но дел од нив не беа воодушевени (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во текот на нејзината кариера Мадона од секогаш важела за контраверзна пејачка со многу скандали зад себе.

Но очигледно со годините тоа не се променило, па така пејачката на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија во минијатурна танга и прозирен градник.

Овој пат не сите беа воодушевени од тоа и дел од коментарите беа навредливи за пејачката дека сепак баш и не ја личи, на што меѓу другото додала:

– „Вие кои сте навредени од фотографијата да ви кажам дека успешно дипломирав на „Ме заболе“ Универзитетот. Благодарам што дојдовте на мојата церемонија Класа 2020“ – возвратила Мадона.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------