Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бред Пит ги носи најгрдите папучи на светот

Бред Пит ги носи најгрдите папучи на светот

реклама:G Natural

Актерот Бред Пит пред два дена на снимањето на филмот „Apex“ потврдил дека е љубител на кадифената облека. Обожува капи во тој стил, како и други парчиња облека кои се надоврзуваат на популарноста на „медо-капутите“.

Снимањето се одвивало на Флорида, па се чини дека временските услови дозволуваат мешање на подебела облека и папучи-сандали.

Бред Пит е еден од познатите љубители на славните крокови, кои ги следи неблагодарниот епитет дека се најгрдите чевли на светот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------