Home INFO Бред Пит со нова фотосесија повторно ги остави без здив обожавателките (ФОТО+ВИДЕО)

Бред Пит со нова фотосесија повторно ги остави без здив обожавателките (ФОТО+ВИДЕО)

реклама:Лето во Банско

Познатиот актер Бред Пит повторно се врати на насловна откако последен пат беше во 2017 по разводот со Анџелина Џоли.

Во ретро и секси издание со неколку комбинации тој се појави во познатиот магазин „GQ” во неговиот нов број.

Откако фотките се појавија во јавност не стивнуваат коментарите дека Бред Пит изгледа уште по неодоливо.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------