Home INFO Бредли Купер ја “откачи” Лејди Гага

Бредли Купер ја “откачи” Лејди Гага

10
реклама:Лето во Банско

Бредли Купер и Лејди Гага се на мета на медиумите кои се поуверено ивестуваат за нивната наводна тајна врска.

По филмот „Ѕвездата е родена”, драмата продолжи и во вистинскиот живот…

Лејди Гага во февруари ја прекина свршувачката со Кристијан Карино, а неодамна Купер се раздели со својата долгогодишна вонбрачна партнерка, манекенката Ирина Шајк со која има двегодишна ќерка.

Според холивудските медиуми, Лејди Гага и Бредли Купер преговараат за нова соработка на големото платно и повторно ќе глумат двојка, во филм кој повторно ќе го режира Купер.

Сепак извори блиски до актерот откриле дека соработката сепак нема да се реализира.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------