Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Жените полудеа: Ново секси видео од Роналдо

Жените полудеа: Ново секси видео од Роналдо

реклама:G Natural

Светски успешните спортисти заработуваат милионски суми од спонзорски договори надвор од спортските терени.

Меѓу нив е и планетарно популарниот фудбалер Роналдо, кој веќе неколку години успешно плива и во дизајнерските води.

Атрактивниот Португалец го лансираше модниот бренд CR7 кој ја претстави новата колекција на долна облека.

Секако, главниот заштитен лик на овој бренд е самиот фудбалер, па тој на себе ја промовираше долната облека.

Погледнете го промотивното видео

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------