Home INFO Брендирана и секси, медиумите го најдоа на нет златниот корсет на Карлеуша...

Брендирана и секси, медиумите го најдоа на нет златниот корсет на Карлеуша (ФОТО)

реклама:G Natural

Секојдневно е актуелна на социјалните мрежи и во медиумите, па така она што денеска го пишуваат балканските портали е за неколку парчиња гардероба кои скандалозната пејачка Јелена Карлеуша ги носела на нејзиниот настап пред неколку дена во клуб во Макарска а биле меѓу последните хит парчиња на Версаче.

Имено само бодито кое што го носела Карлеуша чини 750 долари, а марамата исто така на Версаче, чини 350 долари.

Со ова уште еднаш покажа дека Карлеуша е модна икона и за неа нема компромис кога станува збор за гардеробата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------