Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бремената Емили Ратрајковски со нови голи фотки ги изненади фановите (фото)

Бремената Емили Ратрајковски со нови голи фотки ги изненади фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Манекенката Емили Ратајковски и додека е бремена не мирува и го предизвикува вниманието врз себе.

Овој пат сите светски медиуми ги објавија нејзините фотографии кои таа ги објави на својот Инстаграм и каде што во преден план е нејзиниот стомак.

Манекенката треба да се породи во март, а освен дека е бремена за медиумите не откри кој е полот на бебето.

Таа неодамна за магазинот „Вог“ објави и колумна за мајчинството и видео за едиторијалот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------