Home INFO Брена има нова девојка во тимот, мажите полудеа по неа (ФОТО)

Брена има нова девојка во тимот, мажите полудеа по неа (ФОТО)

реклама:G Natural

Најголемата музичка ѕвезда на овие простори, Лепа Брена, во својот тим ја има девојката која важи за најубав пратечки вокал.

Ива Баничевиќ е девојка која соработувала со многу пејачи од соседството, а во моментов е дел од триото „Brena team band“, кој настапува заедно со Лепа Брена на сите нејзини концерти.

Ива веднаш го привлекла вниманието на публиката, а комплиментите за нејзиниот изглед се се побројни.

Ѕирнете во нејзиниот Инстаграм профил и ќе сфатите зошто оваа девојка привлекува толку внимание!

View this post on Instagram

????

A post shared by Iva Banicevic (@ivabanicevic) on

View this post on Instagram

????

A post shared by Iva Banicevic (@ivabanicevic) on

View this post on Instagram

????…

A post shared by Iva Banicevic (@ivabanicevic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------