Home INFO Ќе направи хаос на естрадата: Ова е новата песна на Јелена Карлеуша...

Ќе направи хаос на естрадата: Ова е новата песна на Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Фото: Youtube printscreen/Miligram
реклама:G Natural

Поп дивата Јелена Карлеуша промовираше нова песна.

Поточно таа е само гостин во новиот хит на Милиграм, насловен “Марихуана”.

Карлеуша заплови во еден потполно нов жанр во кој досега ја немаме чуено.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------