Home INFO Во нова љубов повторно со свој колега?! Еве кој го освои срцето...

Во нова љубов повторно со свој колега?! Еве кој го освои срцето на Анџелина Џоли

реклама:G Natural

Иако според многумина не е нејзин тип на маж, ако може да им се верува на светските таблоиди холивудската глумица Анџелина Џоли има нов дечко.

Имено таа пронашла утеха во познатиот глумец Џаред Лето со кој години наназад се добри пријатели.

Иако по турбулентниот развод со Бред Пит не покажиуваше интерес за нова врска, судејки според нивните чести излегувања и дружби изгледа сепак Лето успеал да го освои нејзиното срце.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------