Home INFO Бренда скршена од болка, и приватно му беше најголема поддршка на Дилан...

Бренда скршена од болка, и приватно му беше најголема поддршка на Дилан од „Беверли Хилс“

реклама:Лето во Банско

Вчера како последица од мозочен удар почина актерот од серијата „Беверли Хилс“, Лук Пери.

Оваа информација ги вознемирила сите негови колеги но највеќе Бренда односно Шенон Доерти, таа од неодамна го победила ракот на дојката па ова навистина тешко и паднало.

Ова е последната фотографија со поддршка за актерот која што Шенон ја објавила на Инстаграм пред неколку дена, по неговата смрт сеуште нема ништо на нејзиниот профил.

.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------